PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Krušovská 4646
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 385 364 415

E-mail
HOT-LINE

´

Doporučujeme:

satelitná technika, satelitné prijímače, satelitné komplety, set top box, parabola a satelity pre Skylink a freeSAT karty.

Tovar.sk - porovnanie cien

 

Reklama:Viete čo je …

OLED

Organic Light-Emitting Diode - OLED displeje jsou složeny z tenkých vrstev organického materiálu. Nejčastěji se využívají v malých zařízeních jako jsou MP3 přehrávače, mobilní telefony či PDA. Vyrábět velké úhlopříčky je zatím náročné. Do budoucna se však s OLED televizemi a displeji počítá jako s nástupci LCD. Výhody OLED oproti LCD: dokáží zobrazit více než 16 milionů barev, velmi dobrý zorný úhel, vysoký kontrast a jas, minimální spotřeba proudu ( protože není třeba podsvícení ), rychlá odezva, snadno se čtou i za denního světla, mohou být ohybatelné či jinak tvarovatelné.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad


Satelitná a DVB-T technika, satelitné prijímače, set top boxy...

V tomto oddelení nájdete všetku techniku ​​potrebnú k príjmu televíznych programov prostredníctvom satelitov a pozemných vysielačov DVB-T.

Satelity, satelitná televízia a príslušenstvo

Satelity (prístroje) prevádzajú signál z družice na digitálny zvuk a obraz. Satelitné prijímače pre štandardnú kvalitu (SD) obrazu sú určené najmä majiteľom starších televízorov a satelitné prijímače HD pre nové televízie s označením FULL HD, HD Ready alebo HD 1080p. K satelitným prijímačom patrí aj príslušenstvo ako sú dekódovacie karty, CA moduly, satelitné paraboly a ďalšie.

Satelity - skvelý digitálny obraz a zvuk

Satelitné komplety, nazývané ako satelity, v balení obsahujú všetko potrebné pre okamžitý príjem satelitnej televízie. Satelity umožňujú príjem ako českých a slovenských programov, tak aj tisícok zahraničných špecializovaných kanálov (filmových, dokumentárnych, športových, hudobných i erotických). Záleží len na vás, aký satelit si vyberiete. Ponúkame satelity pre jeden a viac televízorov, jednoduché aj zložitejšie prístroje schopné prijímať vo vysokom rozlíšení, nakonfigurované satelitné komplety i sady umožnujú užívateľskú špecifikáciu jednotlivých dielov.