PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Krušovská 4646
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 385 364 415

E-mail
HOT-LINE

´

Doporučujeme:

satelitná technika, satelitné prijímače, satelitné komplety, set top box, parabola a satelity pre Skylink a freeSAT karty.

Tovar.sk - porovnanie cien

 

Reklama:Viete čo je …

dB

Jednotka decibel je logaritmická poměrná jednotka, např. pro napětí platí: U [dB] = 20 log(U1 [V] / U2 [V]). Jednotka dBm definuje výkon vztažený k 1mW, tedy P [dBm] = 10 log(P [mW] / 1 [mW]). Výkon 1 mW odpovídá tedy 0 dBm. Šum v C/N se uvádí jako šumová hustota, tedy také jako výkon. U některých výrobců jsou udávány jiné jednotky u citlivosti přijímače: dBμV nebo dBμV/Ohm. Jedná se o napětí dodávané anténou vztažené k 1 μV. Vždy je nutné jak u napětí, tak u výkonů uvádět na jaké impedanci jsou - u přijímačů v drtivé většině 75 Ohmů. Převod mezi napětím a výkonem lze provést podle Ohmova zákona.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad


Satelitná a DVB-T technika, satelitné prijímače, set top boxy...

V tomto oddelení nájdete všetku techniku ​​potrebnú k príjmu televíznych programov prostredníctvom satelitov a pozemných vysielačov DVB-T.

Satelity, satelitná televízia a príslušenstvo

Satelity (prístroje) prevádzajú signál z družice na digitálny zvuk a obraz. Satelitné prijímače pre štandardnú kvalitu (SD) obrazu sú určené najmä majiteľom starších televízorov a satelitné prijímače HD pre nové televízie s označením FULL HD, HD Ready alebo HD 1080p. K satelitným prijímačom patrí aj príslušenstvo ako sú dekódovacie karty, CA moduly, satelitné paraboly a ďalšie.

Satelity - skvelý digitálny obraz a zvuk

Satelitné komplety, nazývané ako satelity, v balení obsahujú všetko potrebné pre okamžitý príjem satelitnej televízie. Satelity umožňujú príjem ako českých a slovenských programov, tak aj tisícok zahraničných špecializovaných kanálov (filmových, dokumentárnych, športových, hudobných i erotických). Záleží len na vás, aký satelit si vyberiete. Ponúkame satelity pre jeden a viac televízorov, jednoduché aj zložitejšie prístroje schopné prijímať vo vysokom rozlíšení, nakonfigurované satelitné komplety i sady umožnujú užívateľskú špecifikáciu jednotlivých dielov.