PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

Digitální komprese

Redukce množiny dat určených k přenosu (obrazové, zvukové a datové signály), která vede – co do kvality příjmu - k minimálním ztrátám jakosti, současně ale maximálně využívá stávající přenosové kapacity. Takovým způsobem lze přenášet současně více digitálně zhuštěných televizních programů místo jednoho nekomprimovaného analogového programu. Komprese se provádí hlavně eliminací redundantních dat.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

COMBO set-top-boxy

Combo prijímače - satelitný prijímač + set top box

Za combo prijímači hľadajte prístroje kombinujúci príjem satelitného vysielania a pozemného DVB-T vysielanie. Divák sa tak dostáva k ponuke satelitných televíznych a rozhlasových programov, doplnené o DVB-T programy. Slovenské satelitné programy sú väčšinou kódované, DVB-T sú nekódované.

Proces pre dekódovanie je na dekódovacie karte. Tá sa vkladá do kombo prijímača s čítačkou kariet, ktorá vie dekódovať určitý systém kódovania. Pre bezplatné slovenské a české programy sú to systémy Cryptoworks a alebo novo zavedený systém Irdeto PI-sys.

Ak má combo prijímač čítačku už kartou obsadenú, je ďalšou možnosťou vložiť dekódovaciu kartu do CA modulu a spoločne zasunúť do CI slotu satelitného prijímača. Tým sa rozšíri aj počet možných využívaných dekódovacích systémov (Irdeto, Viaccess, Dre-crypt, Mediaguard ...) a programové možnosti.

Set top boxy ako prijímače pre príjem DVB-T digitálneho vysielania sú určené na príjem televíznych programov, ktoré sú vysielané z pozemného digitálneho vysielania (terestriálneho). Množstvo programov cez DVB-T vysielanie je ovplyvnené postupom digitalizácie vo vašom regióne spúšťaním multiplexov.

Comba s prípravou pre nahrávanie PVR využívajú USB výstupu na pripojenie flashdisku alebo externého harddisku. Niektoré prístroje umožňujú vložiť harddisk dovnútra prijímača.

K HDTV obrazu je potrebný na prepojenie comba s televízorom HDMI kábel! Ak je použitý kábel SCART, obraz je iba štandardné - teda nízkeho rozlišení.Tedy nedocielite požadovanej kvality obrazu a zvuku.

Cenový filter: -
Výrobca:
Triediť tovar podľa:
Ferguson Ariva 120 Combo Ferguson Ariva 150 Combo HD, DVB-T/S, 1xCA
Dostupnosť tovaru na dotaz
Dostupnosť tovaru na dotaz
Ferguson Ariva 120 Combo Ferguson Ariva 150 Combo HD, DVB-T/S, 1xCA
Fotogaléria
Multimediálnym nástupcom veľmi obľúbeného prijímača Ferguson Ariva 100 sa stala novinka tohto výrobcu Ferguson Ariva 120 Combo. Tento nový... Viac informácií 1x Uni čítačka / možnosť príjmu terestriálneho aj satelitného vysielania v HD kvalite, podpora prehrávania multimediálnych súborov / prístup k... Viac informácií
83.09 €
(vr.DPH)
ks
96.87 €
(vr.DPH)
ks

Ferguson Ariva 220 Combo Ferguson Ariva 250 Combo HD, DVB-T/S, 1xCI, 1xCA
Dostupnosť tovaru na dotaz
Dostupnosť tovaru na dotaz
Ferguson Ariva 220 Combo Ferguson Ariva 250 Combo HD, DVB-T/S, 1xCI, 1xCA
Fotogaléria
Multimediálnym nástupcom veľmi obľúbeného prijímača Ferguson 200 sa stala novinka tohto výrobcu Ferguson Ariva 220 Combo. Tento nový multimediálny... Viac informácií 1x UNI čítačka + 1x CI slot / príjem satelitného aj terestriálneho vysielania / prehrávanie multimediálnych súborov / PVR funkcie / pripojenie k... Viac informácií
118.09 €
(vr.DPH)
ks
96.67 €
(vr.DPH)
ks

SHOWBOX S-700 PVR Combo
Dostupnosť tovaru na dotaz
SHOWBOX S-700 PVR Combo
Kvalitný prijímač od výrobcu Showbox s možnosťou príjmu satelitného aj terestriálneho (pozemného) vysielania. Prijímač Showbox S-700 Combo umožňuje... Viac informácií
99.88 €
(vr.DPH)
ks