PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

LNB skew

LNB skew (polarizační úhel) - sklon polarizační roviny (úhel pootočení LNB v držáku)

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

COMBO set-top-boxy

Combo prijímače - satelitný prijímač + set top box

Za combo prijímači hľadajte prístroje kombinujúci príjem satelitného vysielania a pozemného DVB-T vysielanie. Divák sa tak dostáva k ponuke satelitných televíznych a rozhlasových programov, doplnené o DVB-T programy. Slovenské satelitné programy sú väčšinou kódované, DVB-T sú nekódované.

Proces pre dekódovanie je na dekódovacie karte. Tá sa vkladá do kombo prijímača s čítačkou kariet, ktorá vie dekódovať určitý systém kódovania. Pre bezplatné slovenské a české programy sú to systémy Cryptoworks a alebo novo zavedený systém Irdeto PI-sys.

Ak má combo prijímač čítačku už kartou obsadenú, je ďalšou možnosťou vložiť dekódovaciu kartu do CA modulu a spoločne zasunúť do CI slotu satelitného prijímača. Tým sa rozšíri aj počet možných využívaných dekódovacích systémov (Irdeto, Viaccess, Dre-crypt, Mediaguard ...) a programové možnosti.

Set top boxy ako prijímače pre príjem DVB-T digitálneho vysielania sú určené na príjem televíznych programov, ktoré sú vysielané z pozemného digitálneho vysielania (terestriálneho). Množstvo programov cez DVB-T vysielanie je ovplyvnené postupom digitalizácie vo vašom regióne spúšťaním multiplexov.

Comba s prípravou pre nahrávanie PVR využívajú USB výstupu na pripojenie flashdisku alebo externého harddisku. Niektoré prístroje umožňujú vložiť harddisk dovnútra prijímača.

K HDTV obrazu je potrebný na prepojenie comba s televízorom HDMI kábel! Ak je použitý kábel SCART, obraz je iba štandardné - teda nízkeho rozlišení.Tedy nedocielite požadovanej kvality obrazu a zvuku.

Cenový filter: -
Výrobca:
Triediť tovar podľa:
Ferguson Ariva 120 Combo Ferguson Ariva 150 Combo HD, DVB-T/S, 1xCA
Dostupnosť tovaru na dotaz
Dostupnosť tovaru na dotaz
Ferguson Ariva 120 Combo Ferguson Ariva 150 Combo HD, DVB-T/S, 1xCA
Fotogaléria
Multimediálnym nástupcom veľmi obľúbeného prijímača Ferguson Ariva 100 sa stala novinka tohto výrobcu Ferguson Ariva 120 Combo. Tento nový... Viac informácií 1x Uni čítačka / možnosť príjmu terestriálneho aj satelitného vysielania v HD kvalite, podpora prehrávania multimediálnych súborov / prístup k... Viac informácií
83.09 €
(vr.DPH)
ks
96.87 €
(vr.DPH)
ks

Ferguson Ariva 220 Combo Ferguson Ariva 250 Combo HD, DVB-T/S, 1xCI, 1xCA
Dostupnosť tovaru na dotaz
Dostupnosť tovaru na dotaz
Ferguson Ariva 220 Combo Ferguson Ariva 250 Combo HD, DVB-T/S, 1xCI, 1xCA
Fotogaléria
Multimediálnym nástupcom veľmi obľúbeného prijímača Ferguson 200 sa stala novinka tohto výrobcu Ferguson Ariva 220 Combo. Tento nový multimediálny... Viac informácií 1x UNI čítačka + 1x CI slot / príjem satelitného aj terestriálneho vysielania / prehrávanie multimediálnych súborov / PVR funkcie / pripojenie k... Viac informácií
118.09 €
(vr.DPH)
ks
96.67 €
(vr.DPH)
ks

SHOWBOX S-700 PVR Combo
Dostupnosť tovaru na dotaz
SHOWBOX S-700 PVR Combo
Kvalitný prijímač od výrobcu Showbox s možnosťou príjmu satelitného aj terestriálneho (pozemného) vysielania. Prijímač Showbox S-700 Combo umožňuje... Viac informácií
99.88 €
(vr.DPH)
ks