PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

RGB

Red - Green - Blue; Červená - zelená - modrá. Způsob nejkvalitnějšího připojení analogového videosignálu mezi přístroji spotřební elektroniky. Kvalita se vyznačuje zejména čistotou barev a kontrastních přechodů. Zároveň je tento způsob propojení nezávislý na použitém systému modulace barev (PAL, SECAM, NTSC). Ne všechny přístroje jím disponují.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

DVB-T antény izbové

Televízne antény izbovej

Izbová anténa je zariadenie na príjem televíznych alebo rádiových signálov vzduchom. Do domácností, kde je pokrytie DVB-T signálom dostatočné, sú určené izbové televízne antény DVB-T. Pokrytie DVB-T signálom, ktoré je potrebné pre príjem digitálneho pozemného vysielania, nezahŕňa zatiaľ celé územie nášho štátu, ale digitalizácia úspešne pokračuje.

Izbové prútové antény sú všesmerové, panelové antény sú smerové. Majú teda lepší príjem (zisk) signálu od konkrétneho vysielača televízie.

V prípade pokrytie danej oblasti slabým signálom DVB-T je možné využiť televízne antény so zosilňovačom. Týmto zariadeniam sa hovorí izbovej televízne antény aktívné. Sú teda napájané el. energií z prijímača (ak to umožňuje) alebo prídavným zdrojom. Bez zosilňovače sú pasívne antény - vhodné pre oblasti so silným pokrytím signálom.

Ak izbová pasívná anténa nie je k príjmu dostatočná, je možné signál zosilniť priebežným predzosilňovačom s napájaním. Zosilnenie už aktívne antény nemusí priniesť chcený výsledok.

Cenový filter: -
Výrobca:
Triediť tovar podľa:
DVB-T izbová anténa OPTEX 8152 DVB-T izbová anténa OPTEX CADRE
Dostupnosť tovaru na dotaz
Dostupnosť tovaru na dotaz
DVB-T izbová anténa OPTEX 8152 DVB-T izbová anténa OPTEX CADRE
Designově velice povedená a výkonná pokojová anténa určená pro příjem digitálního DVB-T i analogového vysílání. Anténu je možné připojit i k PC a je... Viac informácií DVB-T IZBOVÁ ANTÉNA OPTEX CARDE Optex Carde je elegantná izbová anténa určená pre príjem analógového i DVB-T vysielania. Príjem DVB-T i... Viac informácií
17.44 €
(vr.DPH)
ks
16.56 €
(vr.DPH)
ks

OPTEX 8196
Dostupnosť tovaru na dotaz
OPTEX 8196
:: VNÚTORNÁ ANTÉNA OPTEX 8196 :: Optex 8196 je vnútorná anténa, ktorá umožní príjem analógového a digitálneho ( DVB-T ) vysielania. ... Viac informácií
16.11 €
(vr.DPH)
ks