PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

QPSK

QPSK (Quadrature Phase Shift Keying) je čtyřstavová fázové modulace. Fázová modulace je druhem modulace, kdy fáze nosné vlny je modulována na kódování bitů digitálních informací v každé fázi změn. PSK - Postupné Shift Keying je forma fázové modulace, které je dosaženo použitím diskrétních počtu stavů. QPSK se odkazuje na PSK se 4 stavy. Vstupní digitální signál v modulátoru OPSK je rozdělen na dvě větve. Signál je dále filtrován a následně modulován nosným signálem. Z obou větví je pak sečten a znovu filtrován.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Tlač Tisk
Ikusi mini FLASHDDetail obrázku

Ikusi mini FLASHD

Výrobca:IKUSI
Katalóg. číslo:MINIFLASHD
Zobraziť diskusiu k produktu (0)
ksna dotaz
Naša cena: 45.22 € (s DPH)
DPH:20%

:: Ikusi Mini FlasHD ::

Anténa určená na príjem digitálneho DVB-T i analógového vysielania vo veľmi kompaktnom prevedení. Anténa Ikusi Mini FlashHD je zmenšeným variantom antény Ikusi FlasHD. S touto anténou môžete dosiahnuť maximálny zisk až 15 dB.

Ikusi Mini FlasHD je určená na príjem pozemného vysielania v pásme UHF. Frekvenčný rozsah antény je v rozmedzí 470 – 862 MHz. Kanálový rozsah antény 21 – 69 K. Anténu Ikusi Mini FlasHD je možné polarizovať ako horizontálne, tak aj vertikálne. Dodávaný dipól možno zameniť za aktívny dipól so ziskom 17 dB, po výmene je možné dosiahnuť zisk až 32 dB.

Parametre antény Ikusi FlasHD:

  • Pre príjem digitálneho DVB-T i analógového vysielania
  • Zisk 15 dB
  • Príjem v pásme UHF 470 – 862 MHz
  • Kanálový rozsah 21 – 69 K
  • Polarizácia horizontálna i vertikálna
  • Pripojenie pomocou F konektora
  • Dĺžka 730 mm
     

   • Diskusia | Ikusi mini FLASHD

Páči sa Vám tento tovar, ale jeho cena sa Vám zdá príliš vysoká? Potom vyplňte cenu, ktorá by sa Vám u tohoto produktu páčila viac a zadajte svoj e-mail. Ak v budúcnosti príde k zníženiu ceny na Vami požadovanú výšku a nižšie, budete o tejto skutočnosti informovaný. Ak chcete byť teda informovaný pri každom poklese cenu, zadajte aktuálnu cenu výrobku.

Max. cena v EUR: E-mail: