PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

Twin tuner

Zařízení se dvěma přijímacími moduly. Umožňuje sledovat dva programy zároveň nebo jeden sledovat a druhý zaznamenávat.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

Linuxové multifunkční prijimace

HD satelitné prijímače Linux

Linuxové multifunkčné satelitné prijímače sú z generácie prijímačov využívajúci operačný systém Linux. Systém Linux až neuveriteľne rozširuje možnosti satelitných prijímačov. Linux prístroje sú skôr pre pokročilých užívateľov PC. Umožňujú prác so sieťou, internetom, možnosti doplnkových pluginov atď.

Cenový filter: -
Výrobca:
Triediť tovar podľa:
HD-BOX FS-9105+ (PLUS) HD PVR, Flash 256MB VU+ ULTIMO Twin
Dostupnosť tovaru na dotaz
Dostupnosť tovaru na dotaz
HD-BOX FS-9105+ (PLUS) HD PVR, Flash 256MB VU+ ULTIMO Twin
Fotogaléria
Vylepšená verzia obľúbeného prijímača HD-BOX FS-9105 HD PVR / zväčšená kapacita pamäte RAM na 256 MB Viac informácií . Viac informácií
133.33 €
(vr.DPH)
ks
533.33 €
(vr.DPH)
ks
Mechanizmus pre dekódovanie je na dekódovacie karte. Tá sa vkladá do čítačky kariet, ktorá zvláda dekódovať určitý systém kódovania. Pre bezplatné české a slovenské programy sú to systémy Cryptoworks alebo systém Irdeto PI-sys.

Ak HD satelitný prijímač má čítačku už obsadenú, je ďalšou možnosťou vložiť dekódovaciu kartu do CA modulu a spoločne zasunúť do CI slotu HD satelitného prijímača. Tým sa môže rozšíriť počet využívaných dekódovacích systémov (Viaccess, Dre-crypt, Mediaguard ...) a tiež programové možnosti ... Satelitné prístroje s prípravou využívajú USB výstupu na pripojenie flashdisku alebo externého harddisku. Potom divák môže ukladať svoje obľúbené relácie a neskôr sa k nim vrátiť.

Linux satelitné prijímače majú k dispozícii 1 tuner alebo 2 tunery (twin tuner). Ak má prístroj s nahrávaním 1 tuner, je možné natáčať len sledovaný program. Pre nezávislé nahrávanie a sledovanie aj viac televíznych programov sú potrebné 2 tunery. 2 tunery umožní aj funkciu PIP, teda obraz v obraze.

K HDTV obrazu je potrebný na prepojenie Linux prijímača s televízorom HDMI kábel! Ak je použitý kábel SCART, obraz je iba štandardné - teda nízkeho rozlíšenia.