PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

TimeShift

Režim, umožňující sledování televizního programu se zpožděním (obvykle max. 30 minut). Příklad: Pokud máte telefonát během zpráv, nechcete o ně přijít ani je nechcete ukládat.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

Pre dekódovanie s CA moduly

HD satelitné prijímače pre dekódovanie s CA moduly

HD satelitné prijímače s možnosťou dekódovania skrze CA moduly prevádza signál z družice na digitálny obraz a zvuk. Prístroje nemajú certifikované čítačky, ale možnosť výberu bezproblémového dekódovanie je možná podľa výberu vloženého CA modulu.

Cenový filter: -
Výrobca:
TechniSat TechniStar S2 čierny
Dostupnosť tovaru na dotaz
TechniSat TechniStar S2 čierny
Fotogaléria
HD prijímač kvalitného výrobca Technisat / 1x čítačka Conax + 1x CI + slot / PVR funkcie / podpora prehrávania súborov MP3, MP2, JPEG, TS, TS4, VOB Viac informácií
117.33 €
(vr.DPH)
ks
Algoritmus je na dekódovacej karte. Poskytovatelia digitálnej televízie CS link a Skylink využívajú s novými dekódovacími kártami dekódovací systém Irdeto PI-sys.

Možnosťou vložiť dekódovaciu kartu do príslušného CA modulu a spoločne zasunúť do CI slotu satelitného prijímača rozšíri aj počet možných využívaných dekódovacích systémov (Viaccess, Dre-crypt, Mediaguard ...). Potom aj programové možnosti.

K HDTV obrazu je potrebný na prepojenie s televízorom HDMI kábel! Ak je použitý kábel SCART, obraz je iba štandardné - teda nízkeho rozlíšenia.