PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

Digitální komprese

Redukce množiny dat určených k přenosu (obrazové, zvukové a datové signály), která vede – co do kvality příjmu - k minimálním ztrátám jakosti, současně ale maximálně využívá stávající přenosové kapacity. Takovým způsobem lze přenášet současně více digitálně zhuštěných televizních programů místo jednoho nekomprimovaného analogového programu. Komprese se provádí hlavně eliminací redundantních dat.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

Dekódovacie karty

Dekódovacie karty pre satelitnú televíziu

Pomocou dekódovacích kariet do satelitov Skylink, CS Link, T-mobile, UPC Direct prijímame základnú programovú ponuku slovenských a českých staníc bez mesačných poplatkov.

Pre bezproblémovú funkciu dekódovacej karty sa odporúčajú podľa typu dekódovacej karty satelitné prijímače s originálnym dekodérom Irdeto PI-sys a pre staršie karty s dekodérom Cryptoworks.

U necertifikovaných čítačiek dekódovacích kariet nie je zaručená správna funkčnosť dekódovacej karty. Pokiaľ nie je Váš prijímač vybavený takú čítačkou kariet, ale má voľný CI slot(y), tak je ďalšou možnosťou vložiť dekódovaciu kartu do CA modulu a zasunúť do CI slotu satelitného prijímača.

Satelitné karty do satelitu nám ale aj umožní mimo bezplatných programov rozšíriť ponuku o platené programy. Každý zákazník môže sledovať filmové, detské, dokumentárne, zábavné, hudobné, spravodajské, športové a ďalšie zaujímavé stanice. Rozšírenie divák získa aktiváciou programových balíčkov.

Podmienkou pre sledovanie programov vo vysokom HD rozlíšení (tzn. vo vynikajúcej obrazovej kvalite) je okrem satelitné dekódovacej karty treba HDTV satelitný prijímač a HDMI kábel.

Cenový filter: -
Skylink Standard HD M7
Dostupnosť tovaru na dotaz
Skylink Standard HD M7
Karta určená pre nových zákazníkov Skylink, karta pracuje v dekódovacom systéme Irdeto Viac informácií
22.00 €
(vr.DPH)
ks
Satelitné karty veľký výber za najlepšie ceny. Vyberajte z najobľúbenejších CS Link karty a Skylink karty.