PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

OTA

upgrade SW přístroje prostřednictvím satelitu

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

Skylink karty

Skylink dekódovacie karty

Obstaraním satelitnej dekódovacej karty Skylink môžete prijímať základnú programovú ponuku slovenských a českých staníc. Náročnejší divák, ktorý požaduje väčšiu programu ponuku Skylink, môže využiť ponuku niektorého z platených programov.

Satelitné dekódovacie karty Skylink IRDETO HD sa vkladajú do satelitného prijímače s čítačkou kariet Irdeto. Pokiaľ nie je prístroj vybavený certifikovanou čítačkou kariet, ale má voľný CI slot(y), stačí dokúpiť CA modul Irdeto, do ktorého vsunieme dekódovaciu kartu Skylink. Predtým mal Skylink názov Towercom.

Dekódovacia Skylink karta umožní rozšíriť programovú ponuku aktiváciou o ďalšie platené programy. Každý zákazník Skylink môže sledovať filmové, detské, dokumentárne, zábavné, hudobné, spravodajské, športové a ďalšie zaujímavé stanice.

Cenový filter: -
Skylink Standard HD M7
Dostupnosť tovaru na dotaz
Skylink Standard HD M7
Karta určená pre nových zákazníkov Skylink, karta pracuje v dekódovacom systéme Irdeto Viac informácií
22.00 €
(vr.DPH)
ks
V ponuke Skylink nájdete karty, ktoré umožnia príjem rôznych programových balíčkov:

Skylink karta Štandard - určená pre bezplatné sledovanie základných slovenských a českých televíznych staníc bez časového obmedzenia, predáva sa v prevedení ICE. Ku karte navyše dostanete na dva mesiace zadarmo balík MULTI a SK TV umožňujúci príjem napríklad HBO, HBO Comedy, Cinemax.

Skylink karta Štandard HD
- určená pre bezplatné sledovanie základných slovenských a českých televíznych staníc bez časového obmedzenia, predáva sa v prevedení IRDETO. Ku karte navyše dostanete na dva mesiace zadarmo balík KOMBI, HD PLUS a SK TV umožňujúci príjem napríklad HBO HD, HBO, HBO Comedy a Cinemax.

Skylink karta Výmena - určená pre zákazníkov Skylink, ktorí vlastnia satelitný prijímač s modulom Irdeto, ale teraz vlastní kartu CryptoWorks, ktorú je v novom prijímači nepoužiteľná.

Dalšie skylink karty (sky link karty)
Pre vlastníkov HD satelitných prijímačov odporúčame zakúpiť Skylink kartu Štandard HD, s ktorou si vychutnáte obraz v najvyššej možnej kvalite. Ďalšie veľmi obľúbenou kartou je Druhá karta - Karta Skylink NEXT, ktorá umožní užívateľom služieb Skylink ušetriť na kúpu druhej karty. V rámci jednej domácnosti môžete s Skylink druhou kartou sledovať program nezávisle na dvoch televízoroch. Podľa pravidiel Skylinku je ku každej základnej karte možné získať len jednu ďalšiu kartu. Skylink prostredníctvom ASTRA2Connect ponúka aj satelitný internet dostupný odkiaľkoľvek v Českej republike. Skylink už dlhšiu dobu zavádza nové karty Irdeto, ktoré by mali postupne nahradiť zastaraný systém CryptoWorks. Pre bezchybný príjem televíznych programov prostredníctvom Sky link odporúčame využiť odborné montáže satelitné antény, správne nastavenie a inštaláciu satelitného prijímača a Sky link karty.