PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

Digitalizace

Proces přechodu z analogového na digitální televizní vysílání. V České republice bude tento přechod dokončen do června 2012, kdy bude vypnuto analogové vysílání v posledních dvou regionech (Jesenicko a Zlínsko). V budoucnu je možné očekávat proces digitalizace i u rozhlasového vysílání.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

T-Mobile televizia

Dekódovacie karty T-mobile televízie

Uvedené dekódovacie karty spoločnosti T-mobile umožňujú bez mesačných poplatkov prijímať základnú programovú ponuku slovenských a českých staníc.

Dekódovacej karty T-mobile sú určené pre satelitného prijímače s certifikovanou čítačkou kariet Irdeto PI-sys. Pokiaľ nie je Váš satelitný prístroj vybavený čítačkou kariet Irdeto, ale má voľný CI slot(y), stačí dokúpiť certifikovaný CA modul Irdeto, do ktorého zasuniete dekódovaciu kartu T-mobile.

Ďalším variantom je nákup certifikovaného satelitného prijímače s čítačkou Irdeto z našej ponuky.

Dekódovacia karta T-mobile umožní rozšíriť programovú ponuku aktiváciou o ďalšie platené programy. Každý zákazník môže sledovať filmové, detské, dokumentárne, zábavné, hudobné, spravodajské, športové a ďalšie zaujímavé stanice.

Vybrané oddelenie T-Mobile televizia neobsahuje žiadny tovar. Zvoľte prosím iné oddelenie alebo použite vyhľadávanie pre hľadanie Vami požadovaného tovaru.