PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

480i

Rozlišení obrazovky, kdy je obraz vertikálně rozdělen na 480 linek prokládaně (písmenko i značí “interlaced”) a obvykle 704 nebo 720 bodů (pixelů) horizontálně s poměrem stran 4:3. Toto rozlišení je základem všech SDTV obrazovek.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

Vícetunerové LINUX prijímače

HD satelitné prijímače Linux viacetunerové

HDTV satelitný prijímač Linux s viac tunery prináša ponuku televíznych a rozhlasových programov zo satelitu. Ak má prístroj s nahrávaním viac tunerov, je možné natáčať aj ďalšie ako len sledovaný program. Pre nezávislé nahrávanie a sledovanie viac televíznych programov sú potrebné najmenej 2 tunery.

Cenový filter: -
VU+ ULTIMO Twin
Dostupnosť tovaru na dotaz
VU+ ULTIMO Twin
Fotogaléria
. Viac informácií
533.33 €
(vr.DPH)
ks
Linuxové multifunkčné satelitné prijímače sú z generácie prijímačov využívajúcich operačný systém Linux. Systém Linux neuveriteľne rozširuje možnosti satelitných prijímačov. Linux prístroje sú skôr pre pokročilých užívateľov PC. Umožňujú prác so sieťou, internetom, možnosti pluginov atď.

Mechanizmus pre dekódovanie je na dekódovacie karte. Tá sa vkladá do čítačky kariet, ktorá zvláda dekódovať určitý systém kódovania. Pre bezplatné české a slovenské programy CS link a Skylink sú to systémy Cryptoworks alebo systém novo Irdeto PI-sys.

Ak HD satelitný prijímač má čítačku už obsadenú, je ďalšou možnosťou vložiť dekódovaciu kartu do CA modulu a spoločne zasunúť do CI slotu HD satelitného prijímača. Tým sa môže rozšíriť počet využívaných dekódovacích systémov (Viaccess, Dre-crypt, Mediaguard ...) a tiež programové možnosti...

Satelitné prístroje s prípravou využívajú USB výstupu na pripojenie flashdisku alebo externého harddisku. Potom divák môže ukladať svoje obľúbené relácie a neskôr sa k nim vrátiť.

K HDTV obrazu je potrebný na prepojenie Linux prístroja s televízorom HDMI kábel! Ak je použitý kábel SCART, obraz je iba štandardné - teda nízkeho rozlíšenia.