PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

Provider

Zprostředkovatel trvalého či dočasného připojení ke komunikační síti.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

HD satelitné komplety pre 1 TV

HD satelitné komplety pre 1 TV:

HD satelitné komplety pre 1 TV obsahujú HD satelitný prijímač, umožňujúci príjem programov, vysielajúcich vo vysokom rozlíšení. Tento prijímač je nemeniteľnú, pevne danú súčasťou kompletu. Ak sa prijímač vyrába vo viacerých farebných variantoch je možné si vybrať tú, ktorá vám vyhovuje.

Medzi voliteľné HDTV komponenty patrí dekódovacia karta, parabola, LNB konvertor s výstupom na jednu televíziu a koaxiálny kábel, u ktorého si môžete zvoliť potrebnú dĺžku a F-konektory. K zostavám je možné pridať aj ďalšie súčasti ako napr. prepojovacie káble, ak nie sú súčasťou balenia prijímača, držiaky a pod.

Ponúkané HD satelitné komplety poskytujú mnohonásobne vyššiu kvalitu obrazu oproti satelitným kompletom so štandardným rozlíšením. Tieto komplety sú určené na prepojenie s LCD, LED a plazmovými televízormi, ktoré sú označené logom HD Ready alebo Full HD a umožňujú príjem kanálov vysielaných vo vysokom rozlíšení napr ČT HD, Nova HD, Eurosport HD, Nova Sport HD apod.

Satelitné prijímače vo vysokom rozlíšení sú spravidla doplnené o funkciu upscaling, tzn. že prepočítavajú obraz zo štandardného rozlíšenia na obraz vo vysokom rozlíšení. Televízna stanica tak nemusia vysielať priamo v HD rozlíšení, pretože už vďaka upscalingu a prepojenie HDMI káblom sa výsledný obraz mnohonásobne zlepší. Celkovým výsledkom je potom detailnejšie, farebnejšie a kvalitnejší obraz a samozrejme aj veľmi kvalitný zvuk.

Vybrané oddelenie HD satelitné komplety pre 1 TV neobsahuje žiadny tovar. Zvoľte prosím iné oddelenie alebo použite vyhľadávanie pre hľadanie Vami požadovaného tovaru.