PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

VBR

Pod zkratkou VBR se skrývá označení proměnlivého datového toku (variable bit rate). Multiplex, v němž všechny programy vysílají ve VBR, se pak nazývá "statistický multiplex". Jak už sám název datového toku napovídá, může se množství dat vysílaného programu při použití VBR měnit v závislosti na tom, jak náročná scéna se právě vysílá. Divák se tak dočká například výraznějších detailů při sportovních přenosech a ostatních scénách náročných na obrazové podrobnosti. Celkově se při použití VBR zvýší kvalita vysílání.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Zobrazenie: stručné/úplne | Tlačiť

Konfigurácia vlastného DVB-T kompletu

Konfigurácia vlastného DVB-T kompletu

Nakonfigurujte si DVB-T komplet presne podľa Vašich požiadaviek a my Vám ho zostavíme! Ako bonus Vám dáme navyše zľavu z celkovej ceny DVB-T kompletu!

Konfigurácia izbového DVB-T kompletu je nastavená so všetkými potrebnými komponentmi pre bezplatný príjem českých programov. Vyberiete si podľa svojho vlastného uváženia DVB-T prijímač - set top box, izbovú anténu (antény) a prípadne aj ďalšie komponenty potrebné na prepojenie celého setu podľa počtu digitalizovaných TV.

Izbová anténa je vhodná pre použitie v lokalitách s veľmi dobrými príjmovými podmienkami, kdežto vonkajšia anténa je vhodná do lokalít s horšími príjmovými podmienkami.

Vybrané oddelenie Konfigurácia vlastného DVB-T kompletu neobsahuje žiadny tovar. Zvoľte prosím iné oddelenie alebo použite vyhľadávanie pre hľadanie Vami požadovaného tovaru.