PO - PIA 8:00 - 17:00

800 404 204objednávka po telefóne

Novinky e-mailom

Prevádzkovateľ

Veronika Rešetková – ABC Biznis
Dr. Adámiho 7
955 01 Topoľčany

IČO: 30885817
DIČ: 1032364289

Tel.: +421 905 640 006

E-mail
HOT-LINE

Reklama:Viete čo je …

USALS

USALS (Universal Satellites Automatic Location System) - USALS je univerzálním systémem pro automatické určení polohy satelitního přijímače. Zjištění zeměpisné délky a šířky usnadňuje natáčení paraboly satelitu a uživatel set-top-boxu pro DVB-S už nemusí ručně zadávat a ukládat pozici každého dostupného satelitu. Díky USALS stačí zadat jediný satelit a systém vypočte sám polohu všech dalších, na které by se divák mohl dívat.

Ďalšie pojmy!

Montážne firmy - prehľad

Tlač Tisk
TechniSat - ISIO, MultyVision - diaľkové ovládanieDetail obrázku

TechniSat - ISIO, MultyVision - diaľkové ovládanie

Výrobca:TechniSat
Katalóg. číslo:DOISIOMULT
Záruční lhůta:24 mesiacov
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Zobraziť diskusiu k produktu (0)
ksna dotaz
Naša cena: 40.00 € (s DPH)
DPH:20%

Diaľkové ovládanie Technisat Remoty Plus

Originálne diaľkové ovládanie v kompaktných rozmeroch Technisat Remoty Plus je určené pre prijímače a televízory série Technisat ISIO a Technisat MultyVision. Diaľkové ovládanie je veľmi prakticky vybavené len základnými ovládacími prvkami a vďaka tomu sa skvele hodí pre starších ľudí alebo napríklad do hotelov a penziónov. Dizajn ovládača i jeho celé prevedenie je veľmi precízne prevedené a vďaka chromovému vzhľadu pôsobí diaľkové ovládanie veľmi luxusným dojmom.

Parametre diaľkového ovládania Technisat Remoty Plus:

  • Kompaktné rozmery

  • Vybavený základnými ovládacími prvkami

  • Vhodný pre seniorov, hotely a penzióny

  • Luxusné spracovanie a dizajn

  • Určený pre prijímače rady ISIO (Technisat ISIO S1, DigiCorder ISIO S1 ...) a televízory série MultyVision  • Diskusia | TechniSat - ISIO, MultyVision - diaľkové ovládanie

Páči sa Vám tento tovar, ale jeho cena sa Vám zdá príliš vysoká? Potom vyplňte cenu, ktorá by sa Vám u tohoto produktu páčila viac a zadajte svoj e-mail. Ak v budúcnosti príde k zníženiu ceny na Vami požadovanú výšku a nižšie, budete o tejto skutočnosti informovaný. Ak chcete byť teda informovaný pri každom poklese cenu, zadajte aktuálnu cenu výrobku.

Max. cena v EUR: E-mail: