Parabola 100 Al Fuba anthracit

PAR100FUANT
2 712,60 CZK

Značková parabola výrobca Fuba / profesionálny výroba / vysoká kvalita použitých materiálov / vynikajúce parametre príjmu / veľmi odolná povrchová úprava / svetlo šedá farba

Parabola 100 Al Fuba anthracit DAA 110

Vynikajúca parabolická anténa od talianskeho výrobcu FUBA DAA 110 pre príjem satelitného signálu je určená pre zákazníkov, ktorí preferujú kvalitné paraboly. FUBA DAA 110 je ofsetového tvaru a je dodávaná v niekoľkých farebných variantoch - antracitová, červená a sivá. Konštrukčne je parabola veľmi skvele spracovaná a vďaka už smontovanému hliníkovému korpusu paraboly je jednoduchá aj jej následná kompletizácia a inštalácie. Masívne je aj objímka konvertora, ktorá je vyrobená z nerezovej ocele pod tlakovým liatím, takže je takmer nerozbitná.

Povrchová úprava je tradične na veľmi vysokej úrovni, to potvrdzujú aj náročné testy v soľnej komore. Vynikajúca odolnosť má aj voči záťaži vetrom alebo snehom. Direktor paraboly je na zadnej strane mechanicky vystužený hliníkovými chrbtom, ktoré sa následne uchytí do korpusu paraboly. Výrobcovia mysleli u parabolu aj na kabeláž, ktorú možno pretiahnuť vnútrom pevného hliníkového krku, ktorým možno pretiahnuť viac ako 10 káblov hrúbky 6,5 mm.

Túto parabolu vrelo odporúčame najmä do miest s horšími klimatickými podmienkami hlavne počas zimného obdobia. Parabola Fuba DAA 110 sa tak bude skvele hodiť do horských oblastí, kde je parabola namáhaná ako mechanicky (nárazový silný vietor, napadaný sneh, padajúci zmrznutý ľad), tak i chemicky (soľ z posýpanie, kyslý dážď).

Parametre paraboly Fuba DAA 110 Antracit:

     Rozmer direktoru 110 x 99 cm

     Frekvenčný rozsah 10.75 - 12, 75 GHz

     Zisk 39,8 - 40,9 dB

     FWHM <1,8 °

     Maximálne zaťaženie pri vetre 20 m / s - 30 kg

     Maximálne zaťaženie pri vetre 40 m / s - 119 kg

     Maximálne zaťaženie pri vetre 60 m / s - 268 kg

     Elevačný uhol 5 - 70 °

     Rozsah priemerov pre upnutie 32 - 76 mm

     Materiál direktoru - Hliník

     Materiál korpusu a krku paraboly - Hliník

     Upínací materiál - ušľachtilá nerezová oceľ

     Farba direktoru - antracit

UPOZORNENIE: K parabole Vám bude automaticky nepripisuje prepravný kartón na parabolu. Pri osobnom odbere Vám kartón na parabolu bude odpočítaný!

PAR100FUANT