Úvodná stránka

Filtrovať podľa

Akčná ponuka

ANTÉNA OPENSAT GALAXIA 007, 31DB, ZESILOVAČ + ZDROJ

Recenzia(e): 0

Veľmi kvalitné anténa pre príjem DVB-T vysielania. Anténa Galaxia 007 má masívnu konštrukciu o 42 prvkoch a aktívny dipól, ktorý zaručuje vynikajúcu zisk aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu. Napájací zdroj je súčasťou balenia. Ďalšou veľkou výhodou antény je jej úplne jednoduchá inštalácia - anténu zložíte behom niekoľkých málo sekúnd....

Cena 699,00 CZK Základná cena 799,00 CZK
Viac
Skladom
Všetky zľavnené produkty
  • Skylink CA modul

Irdeto modul - CA moduly Irdeto

Irdeto - SKYLINK

CA moduly pre dekódovanie Irdeto

Televizní programy z družíc sú prevažne kódované. Dekódovací algoritmus je uložený na dekódovacie karty. Ak je čítačka kariet Irdeto obsadená alebo nevyhovuje, je ďalšou možnosťou vložiť dekódovaciu kartu do príslušného CA modulu Irdeto.

Systém Irdeto PI-sys je využívaný u nových dekódovacích kariet satelitných televízií Skylink, CS link a UPC Direct.

Vybrané CA moduly Irdeto sú riešenia pre Vás, ak uvažujete o novej karte Skylink alebo CS link a chcete ju používať v prijímačoch s inou čítačkou kariet ako certifikovanú Irdeto a máte voľný CI slot.

Irdeto - SKYLINK

Počet položiek: 9

Zobrazuje sa 1-9 z 9 položiek

Aktívne filtre

Smit Irdeto CI+ modul

Recenzia(e): 0

Kvalitní CA modul od výrobce SMIT, který je použitelný pro kódovací systém Irdeto PI-sys 3.0. Tento modul je vhodný jak pro použití s televizory s vestavěným satelitním tunerem DVB-S/S2, tak i pro satelitní přijímače s volným CI a CI+ slotem.

Cena 1 019,40 CZK
Viac
Na sklade