Úvodná stránka

Filtrovať podľa

Akčná ponuka

ANTÉNA OPENSAT GALAXIA 007, 31DB, ZESILOVAČ + ZDROJ

Recenzia(e): 0

Veľmi kvalitné anténa pre príjem DVB-T vysielania. Anténa Galaxia 007 má masívnu konštrukciu o 42 prvkoch a aktívny dipól, ktorý zaručuje vynikajúcu zisk aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu. Napájací zdroj je súčasťou balenia. Ďalšou veľkou výhodou antény je jej úplne jednoduchá inštalácia - anténu zložíte behom niekoľkých málo sekúnd....

Cena 699,00 CZK Základná cena 799,00 CZK
Viac
Skladom
Všetky zľavnené produkty
  • Skylink CA modul

Skylink karty, Skylink karta

Skylink karty

Skylink dekódovacie karty

Obstaraním satelitnej dekódovacej karty Skylink môžete prijímať základnú programovú ponuku slovenských a českých staníc. Náročnejší divák, ktorý požaduje väčšiu programu ponuku Skylink, môže využiť ponuku niektorého z platených programov.

Satelitné dekódovacie karty Skylink IRDETO HD sa vkladajú do satelitného prijímače s čítačkou kariet Irdeto. Pokiaľ nie je prístroj vybavený certifikovanou čítačkou kariet, ale má voľný CI slot(y), stačí dokúpiť CA modul Irdeto, do ktorého vsunieme dekódovaciu kartu Skylink. Predtým mal Skylink názov Towercom.

Dekódovacia Skylink karta umožní rozšíriť programovú ponuku aktiváciou o ďalšie platené programy. Každý zákazník Skylink môže sledovať filmové, detské, dokumentárne, zábavné, hudobné, spravodajské, športové a ďalšie zaujímavé stanice.

Skylink karty

Počet položiek: 2

Zobrazuje sa 1-2 z 2 položiek

Aktívne filtre