Úvodná stránka

Filtrovať podľa

Akčná ponuka

ANTÉNA OPENSAT GALAXIA 007, 31DB, ZESILOVAČ + ZDROJ

Recenzia(e): 0

Veľmi kvalitné anténa pre príjem DVB-T vysielania. Anténa Galaxia 007 má masívnu konštrukciu o 42 prvkoch a aktívny dipól, ktorý zaručuje vynikajúcu zisk aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu. Napájací zdroj je súčasťou balenia. Ďalšou veľkou výhodou antény je jej úplne jednoduchá inštalácia - anténu zložíte behom niekoľkých málo sekúnd....

Cena 699,00 CZK Základná cena 799,00 CZK
Viac
Skladom
Všetky zľavnené produkty
  • Skylink CA modul

LNB prepínače DiSEqC

LNB prepínače DiSEqC

LNB prepínače DiSEqC

DiSEqC prepínač (Digital Satellite Equipment Control) je zariadenie na prepínanie medzi LNB konvertory, ktoré jednotlivo prijímajú signály z rôznych družíc. Tým je docielená programová ponuka z viacerých družíc súčasne. Limitom LNB prepínače je prijímanie až 16 družíc súčasne (16 konvertorov) na 1 satelitnom prijímači.

Viac satelitných signálov z konvertorov paraboly je teda zvedených do jedného vstupu satelitného prístroja. LNB konvertory monoblok (v jednom tele 2 konvertory) majú DiSEqC už zabudovaný.

Používajú sa tiež pre ovládanie natáčacieho zariadenia (motora) priamo satelitným prijímačom. Napájanie a prenos povelov prebieha po jednom koaxiálnym káblom.

LNB prepínače DiSEqC

Počet položiek: 20

Zobrazuje sa 1-12 z 20 položiek

Aktívne filtre