Úvodná stránka

Filtrovať podľa

Akčná ponuka

ANTÉNA OPENSAT GALAXIA 007, 31DB, ZESILOVAČ + ZDROJ

Recenzia(e): 0

Veľmi kvalitné anténa pre príjem DVB-T vysielania. Anténa Galaxia 007 má masívnu konštrukciu o 42 prvkoch a aktívny dipól, ktorý zaručuje vynikajúcu zisk aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu. Napájací zdroj je súčasťou balenia. Ďalšou veľkou výhodou antény je jej úplne jednoduchá inštalácia - anténu zložíte behom niekoľkých málo sekúnd....

Cena 699,00 CZK Základná cena 799,00 CZK
Viac
Skladom
Všetky zľavnené produkty
  • Skylink CA modul

Multifokusy konvertorů LNB

Multifokusy

Multifokusy

Multifokusy sú držiaky pre uchytenie 2 a hlavne viac LNB konvertorov na rameno satelitnej paraboly. Tie potom snímajú zodpovedajúce množstvo družíc. Pri použití multifocus sa prijíma jedna pozícia priamo, ostatné konvertory snímajú iba stranovo odrazené signály ('šilhají').

Naladenie signálu je zložitejšia a odporúča sa prenechať montáž odbornej firme. Na snímanie 2 blízkych družíc Astra 23,5 ° a 19,2 ° stačí takzvaný LNB monoblok - spojenie 2 konvertorov v jednom telese. Multifeed alebo multifocus sa tiež v satelitnej technike nazýva príjem signálu z viacerých družíc na 1 parabole.

Čím väčšia parabola tým lepšie. V podmienkach SR pre príjem najbežnejších satelitov postačuje parabola 80 cm. Pre príjem väčšieho množstva družíc je možné využiť aj paraboly Toroidal.

Prevedenie multifokusů je buď plastové alebo kovové.

Multifokusy

Počet položiek: 4

Zobrazuje sa 1-4 z 4 položiek

Aktívne filtre