Úvodná stránka

Filtrovať podľa

  • Skylink CA modul

Paraboly speciální

Paraboly speciálne

Satelitné antény - paraboly - špeciálne

Parabola sa využíva na nasmerovanie plošného signálu z družice do jedného bodu a jeho zvedenie do satelitného prijímače, ktorý ho prevedie na obraz a zvuk.

Vyznačujú sa špecifickými vlastnosťami. Niektoré paraboly sú pripravené pripravené k montáži i s prednastaveným držiakom na viac LNB konvertorov. Na ktoré družice, to už väčšinou udáva názov paraboly.

Ďalšie paraboly sú mobilné satelitné antény napríklad do karavanu či obytného auta. Majú automatické hľadanie a ladenie družíc.

Farebnosť satelitných parabol je rôzna, divák si môže vybrať podľa chuti alebo potrieb. Paraboly sa vyrába z 2 materiálov. Hliníkové paraboly sú ľahšie a v prípade poškodenia náteru nehrdzavie. Železnej paraboly sú ťažšie a môže dôjsť ku korózii po poškodení náteru.

Každá parabola (satelitná anténa) sa pripevní na držiak či stožiar, ktorého dĺžka závisí od typu paraboly.

Paraboly speciálne

Počet položiek: 12

Zobrazuje sa 1-12 z 12 položiek

Aktívne filtre

Megasat Campingman, LNB TWIN/ AutoSkew, pr. 45cm, zisk 33dBi

Recenzia(e): 0

Systém pre automatické pripojenie a nastavenie satelitnej televízie v karavanoch a obytných automobiloch. Funkcia AutoSkew - Integrovaný systém umožňuje správne nastavenie polarizácie LNB, takže zaistí najlepší možný príjem na všetkých európskych sieťach.

Cena 31 631,60 CZK
Viac
Nie je k dispozícii