Úvodná stránka

Filtrovať podľa

Akčná ponuka

ANTÉNA OPENSAT GALAXIA 007, 31DB, ZESILOVAČ + ZDROJ

Recenzia(e): 0

Veľmi kvalitné anténa pre príjem DVB-T vysielania. Anténa Galaxia 007 má masívnu konštrukciu o 42 prvkoch a aktívny dipól, ktorý zaručuje vynikajúcu zisk aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu. Napájací zdroj je súčasťou balenia. Ďalšou veľkou výhodou antény je jej úplne jednoduchá inštalácia - anténu zložíte behom niekoľkých málo sekúnd....

Cena 699,00 CZK Základná cena 799,00 CZK
Viac
Skladom
Všetky zľavnené produkty
  • Skylink CA modul

Paraboly speciální

Paraboly speciálne

Satelitné antény - paraboly - špeciálne

Parabola sa využíva na nasmerovanie plošného signálu z družice do jedného bodu a jeho zvedenie do satelitného prijímače, ktorý ho prevedie na obraz a zvuk.

Vyznačujú sa špecifickými vlastnosťami. Niektoré paraboly sú pripravené pripravené k montáži i s prednastaveným držiakom na viac LNB konvertorov. Na ktoré družice, to už väčšinou udáva názov paraboly.

Ďalšie paraboly sú mobilné satelitné antény napríklad do karavanu či obytného auta. Majú automatické hľadanie a ladenie družíc.

Farebnosť satelitných parabol je rôzna, divák si môže vybrať podľa chuti alebo potrieb. Paraboly sa vyrába z 2 materiálov. Hliníkové paraboly sú ľahšie a v prípade poškodenia náteru nehrdzavie. Železnej paraboly sú ťažšie a môže dôjsť ku korózii po poškodení náteru.

Každá parabola (satelitná anténa) sa pripevní na držiak či stožiar, ktorého dĺžka závisí od typu paraboly.

Paraboly speciálne

Počet položiek: 13

Zobrazuje sa 1-12 z 13 položiek

Aktívne filtre