Úvodná stránka

Filtrovať podľa

Akčná ponuka

ANTÉNA OPENSAT GALAXIA 007, 31DB, ZESILOVAČ + ZDROJ

Recenzia(e): 0

Veľmi kvalitné anténa pre príjem DVB-T vysielania. Anténa Galaxia 007 má masívnu konštrukciu o 42 prvkoch a aktívny dipól, ktorý zaručuje vynikajúcu zisk aj v oblastiach so slabším pokrytím signálu. Napájací zdroj je súčasťou balenia. Ďalšou veľkou výhodou antény je jej úplne jednoduchá inštalácia - anténu zložíte behom niekoľkých málo sekúnd....

Cena 699,00 CZK Základná cena 799,00 CZK
Viac
Skladom
Všetky zľavnené produkty
  • Skylink CA modul

Zosilňovače

Zosilňovače

Zosilňovače signálu

Je prijímaný signál na televíziu s DVB-T tunerom, set top boxu alebo satelitu slabý a potrebujete ho zosilniť? Riešením sú zosilňovače signálu. Zosilňovače sa líšia najmä svojím určením a zosilnením. Pre laikov je lepšie sa najprv informovať o vhodnosti vybraného tovaru či si nechať poradiť.

Anténne zosilňovače

Využite širokú ponuku typov anténnych zosilňovačov použiteľných do miest so slabým príjmom signálu. Anténne zosilňovače získajú pre vašu televíziu dostatočný signál, nebudete teda musieť meniť vašu anténu za modernejšie. Anténne zosilňovače sa používajú v prípadoch, keď chcete viesť signál od antény dlhšom káblom - pomôžu vyrovná straty z rozvodu a zaistiť pekný obraz v plnohodnotnej kvalite.

Anténny zosilňovač a výber

Medzi základnými parametrami pri výbere zosilňovače patrí zisk, šum a vybuditelnost. Anténny zosilňovač je možné nainštalovať dovnútra anténny krabičky či za anténu na kábel. Anténny zosilňovač je vo väčšine prípadov napájaný po kábli.

Zosilňovače

Počet položiek: 99

Zobrazuje sa 1-12 z 99 položiek

Aktívne filtre

Univerzálny programátor Fagor UCF 300

Recenzia(e): 0

programátor pre programovateľné zosilňovače MICROMATV od firmy FAGOR. Je to programátor s jednoduchým a intuitívnym používateľským rozhraním. Obsahuje pamäť pre až osem konfigurácií.

Cena 1 427,60 CZK
Viac
Na sklade